Praktické informace a rady

Publikujeme praktické informace a rady.

Naše rady a praktické informace pro vás

Často kladené otázky

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Postupně je budeme aktualizovat a doplňovat.

Jak se to má s čištěním koberců po domácku?

Chcete-li se pustit do čištění koberců svépomocí a dosáhnout uspokojivého výsledku, je dobré vědět pár základních informací.

Jak na domácí čištění sedaček?

Tento článek navazuje na text čištění koberců v domácích podmínkách a podobně jako on se zabývá možnostmi, jak doma čistit sedačku, sedací soupravu, čalouněné židle, potažmo všechen čalouněný nábytek, včetně matrací, postelí apod.

Čištění zatuchlých koberců

Pozor na zatuchlé koberce! Při čištění zatuchlých koberců dojde k zhruba stejnému efektu, jako když namočíte psa. Co do té doby žádný výrazný zápach nevydávalo najednou vystoupí, a velmi výrazně.

Čištění Shaggy koberců

Koberce Shaggy se staly v posledních letech velmi žádaným interierovým doplňkem. Neplní zpravidla funkci koberce, tak jak ji známe u klasických koberců položených celoplošně ode zdi ke zdi. Mají hlavně dekorovat obývací pokoj nebo ložnici. Jaké jsou ale metody vhodné k čištění Shaggy koberců?

Rozdělení kartáčovačů na čištění koberců

Rozlišujeme dva základní typy kobercových kartáčovačů - válcové a kotoučové. Z podstaty funkce jde vždy o rotační stroje. Ty se dále dělí do několika výkonnostních kategorií. Závisle na tom, jak velkou plochu koberců potřebujete ošetřit, najdete vždy odpovídající stroj u obou základních kategorií.

Ekologický úklid - má nějaké výhody?

Ekologie je v současné době celospolečenským tématem číslo jedna. Není proto divu, že se o něm hovoří právě i ve spojení s úklidem. Právě při úklidu totiž může kvůli používání nešetrných chemických přípravků... více.

Doporučeníhodná služba pro koberce a sedačky ve Zlíně

Máte znečištěný byt, dům či kancelář ve Zlíně nebo okolí? Koberce by potřebovali vytepovat, sedačky vydrhnout? Zahoďte rukavice a kbelík a vyzkoušejte řešení od naší partnerské firmy.

Úvod » Podrobné informace » Praktické informace a rady